O nas - Legal Stuff Kraków - Twój Sklep ze zdrowią konopią

Twój sklep ze zdrową konopiąLegal Stuff Kraków

Dłaczego to wszystko?Nasza misja

Misją naszej firm Legal Stuff Kraków jest popularyzacja tematu i przywrócenie tej wspaniałej roślinie należytego jej miejsca. Zależy nam na tym, aby z naszą wiedzą wyjść do ludzi, aby stała się ona powszechna. Aby każda osoba, która nigdy nie miała styczności z tematem konopi zrozumiała czym są i jak fantastyczne mają właściwości.

Dlatego jesteśmy pierwszą firmą z Krakowa, która ze swoimi produktami weszła „pod strzechy”, czyli, mówiąc prościej, do galerii handlowej. Kupując w sklepie Legal Stuff macie państwo pewność, że kupujecie wyłącznie sprawdzone produkty, ze sprawdzonych źródeł, najwyższej jakości, co potwierdzają odpowiednie dokumenty. Wszystkie badania i certyfikaty są do państwa wglądu na naszych wyspach handlowych  w CH Czyżyny  oraz w Bonark City Center (zobacz nasze sklepy)

legalna marihuana
SZEROKA OFERTA SUSZY CANNABIS SATIVA
TYLKO LEGALNE PRODUKTY KONOPNE
CERTYFIKATY JAKOŚCI PRODUKCJI
WOLNE OD THC <0,02%
https://legalstuff.eu/wp-content/uploads/2019/11/piotr-jasiak.jpg

Otwierając nasze sklepy – Legal Stuff w Krakowie, podjeliśmy się misji propagowania i edukacji ludzi – czym są konopie. Otóż, nie są one tylko i wyłącznie przeznaczone do palenia. Propagujemy zdrowy tryb życia oraz edukację, aby każdy dowiedział się czym są zdrowe konopie oraz jak można je stosować. Poruszamy również temat ich działania prozdrowotnego.

Piotr Jasiak
CEO Legal Stuff

Chcesz nawiązać z nami współpracę?

Chcesz nawiązać z nami współpracę?

telefonZadzwoń

tel. 500 379 523

E-MAILNapisz wiadomość

legalstuffpl@gmail.com