Twój sklep ze zdrową konopiąLegal Stuff Warszawa

Dłaczego to wszystko?Nasza misja

Misją naszej firm Legal Stuff Warszawa jest popularyzacja tematu i przywrócenie tej wspaniałej roślinie należytego jej miejsca. Zależy nam na tym, aby z naszą wiedzą wyjść do ludzi, aby stała się ona powszechna. Aby każda osoba, która nigdy nie miała styczności z tematem konopi zrozumiała czym są i jak fantastyczne mają właściwości.

Kupując w sklepie Legal Stuff macie państwo pewność, że kupujecie wyłącznie sprawdzone produkty, ze sprawdzonych źródeł, najwyższej jakości, co potwierdzają odpowiednie dokumenty. Wszystkie badania i certyfikaty są do państwa wglądu w naszym sklepie stacjonarnym na Metrze Świętokrzyska w Warszawie. (zobacz nasz sklep)

legalna marihuana
SZEROKA OFERTA SUSZY CANNABIS SATIVA
TYLKO LEGALNE PRODUKTY KONOPNE
CERTYFIKATY JAKOŚCI PRODUKCJI
WOLNE OD THC <0,02%

Otwierając Legal Stuff, podjęliśmy się misji propagowania i edukacji ludzi, czym są konopie. Otóż, nie są one tylko i wyłącznie przeznaczone do palenia. Propagujemy zdrowy tryb życia oraz edukację, aby każdy dowiedział się czym są zdrowe konopie oraz jak można je stosować. Poruszamy również temat ich działania prozdrowotnego.

Piotr Jasiak
Założyciel Legal Stuff

Naszą misją jest popularyzacja konopi i jej medycznych właściwości. Otwierając sklep stacjonarny Legal Stuff w samym centrum Warszawy przy Metrze Świętokrzyska mamy nadzieję, że uda nam się dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Z myślą o tych, którzy nie mogą odwiedzić nas osobiście, założyliśmy sklep internetowy.

Rafał Sienicki
CEO Legal Stuff

Chcesz nawiązać z nami współpracę?

Chcesz nawiązać z nami współpracę?

telefonZadzwoń

tel. 533 604 020

E-MAILNapisz wiadomość

kagmarfit@gmail.com